Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Kielcach

25-020 Kielce, ul. Chęcińska 23, tel. 41 361 47 96
email: zk.kielce@psoni.org.pl

Wychowankowie OREW jako kibice
Koroniarze w KTI

Szanowni Państwo!

Uprzejmie informujemy, iż działa już rejestracja internetowa do Ośrodka Wczesnej Interwencji działającego przy Polskim Stowarzyszeniu na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Kielcach.

Poniższy link przekieruje Państwa do strony logowania.

eRejestracja OWI

A A A

image027
W dniach 20-22.10.2017r. na terenie Ośrodka „Gołoborze” w Rudkach, odbyła się impreza pn.
„Sport To Zdrowie” - mająca integracyjno - sportowy charakter. Organizatorem przedsięwzięcia było Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Kielcach. Warto dodać, że impreza została dofinansowana ze środków PFRON w ramach projektu „Moje impresje II” – cykl imprez integracyjno – kulturalnych promujących aktywność twórczą i ruchową Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie. W wydarzeniu wzięło udział przeszło 300 osób, w tym goście z Kół PSONI z województw małopolskiego, mazowieckiego oraz podkarpackiego.

W czasie trzech dni odbyły się rozgrywki sportowe Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie w poszczególnych dyscyplinach : tenis ziemny, pływanie, piłka nożna, piłka siatkowa, gimnastyka artystyczna oraz taniec. Zaś w sobotni wieczór, po trudach całodziennych sportowych zmagań, na każdego czekały potrawy grillowane zorganizowane przez personel Ośrodka „Gołoborze”. Zwieńczeniem tego pracowitego dnia była dyskoteka przy największych przebojach muzycznych.

W niedzielne popołudnie całość przedsięwzięcia zakończyły przemówienia oraz słowa podziękowania dla uczestników oraz organizatorów wyjątkowego wydarzenia. Ponadto każdy z uczestników w zamian za trudy poświęcone zmaganiom otrzymał pamiątkowy medal oraz nagrodę rzeczową. Dziękujemy każdemu z Was za przybycie, za wiele radości oraz uśmiechy, które towarzyszyły przez cały wyjazd. Do zobaczenia! Zapraszamy do obszernej fotorelacji.

Poniżej załączamy fragment kroniki, napisanej przez jednego z uczestników obozu.