Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Kielcach

25-020 Kielce, ul. Chęcińska 23, tel. 41 361 47 96
email: zk.kielce@psoni.org.pl

A A A

image018Wiele osób twierdzi, że „śpiewać każdy może”, a w OREW Kielce tańczyć każdy może. Tegoroczny bal karnawałowy odbył się pod hasłem „Taniec z Gwiazdami OREW 2016”, a nasi uczniowie pokazali, że taniec to ruch, który daje radość.

Do tanecznych zawodów zgłosiło się pięć par, które poruszając się dynamicznie i żywiołowo przeniosło nas w świat akrobatycznych figur, tańca i zabawy. Do walki o kryształowa kulę stanęły pary taneczne w składzie: Weronika i Krzysiek (Quickstep), Damian i Mariola (Tango), Marysia i Piotr (Samba), Marta i Krzysiu (Rumba) oraz Gabryś i Kamila (Jive). Konkursowe zmagania oceniało jury w składzie: Joanna Bączek - Tyszkiewicz i jej prawa ręka Ewa Chrząszcz, Małgorzata Kozieł - Pavlović, Andrzej Król (doświadczony nauczyciel tańca) i Łukasz Głąb - Grabowski. Decyzją szanownego jury kryształową kulę „Tańca z Gwiazdami OREW 2016” otrzymali: Maria Zeja i Damian Polak.

Po wspólnych tańcach i zabawie, dochowując tradycji karnawałowych balów, wybrana została królewska para. Koronę królowej balu otrzymała Kinga Kowalska, a królem balu został Krzysiu Wojnarowski.

Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę i mamy nadzieję, że miłe wspomnienia z balu będą towarzyszyć nam długo w codziennej pracy i nauce.