Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Kielcach

25-020 Kielce, ul. Chęcińska 23, tel. 41 361 47 96
email: zk.kielce@psoni.org.pl

Wychowankowie OREW jako kibice
Koroniarze w KTI

Szanowni Państwo!

Uprzejmie informujemy, iż działa już rejestracja internetowa do Ośrodka Wczesnej Interwencji działającego przy Polskim Stowarzyszeniu na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Kielcach.

Poniższy link przekieruje Państwa do strony logowania.

eRejestracja OWI

A A A

 prezydentPSOUU wl logo
Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Kielcach ma przyjemność zaprosić wszystkich członków Naszego stowarzyszenia powyżej 16 roku życia, zameldowanych na terenie Miasta Kielce z aktualnym orzeczeniem o niepełnosprawności na warsztaty z zakresu rozwoju psychofizycznego osób niepełnosprawnych intelektualnie.

Warsztaty będą miały formę zajęć wyjazdowych i odbywać się będą w Ośrodku Centrum Wypoczynku „Gołoborze” mieszczącego się w Rudkach przy ul. Górniczej 3. Planowany termin wyjazdu jest w dniach od 23 czerwca 2016 roku tj. czwartek – wyjazd w godzinach popołudniowych, do dnia 26 czerwca tj. niedziela – powrót również w godzinach popołudniowych. W ramach warsztatów przewidziane będą następujące zajęcia:

- zajęcia psychospołeczne prowadzone przez doświadczonego psychologa,

- zajęcia sportowe oraz rekreacyjno-ruchowe w zakresie następujących dyscyplin:

- piłka nożna,

- tenis ziemny,

- pływanie,

- zajęcia muzyczno-ruchowe.

Zajęcia prowadzone będą przez profesjonalną kadrę posiadającą wieloletnie doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi intelektualnie. Celem zajęć będzie wsparcie rozwoju psychofizycznego osób niepełnosprawnych intelektualnie, wsparcie ich rehabilitacji oraz poprawę zdolności psychospołecznych i psychoruchowych.

Wyjazd oraz zajęcia organizowane są w ramach projektu „Rehabilitacja psychofizyczna osób niepełnosprawnych – grupy min. 40 osób” współfinansowanego przez Miasto Kielce za pośrednictwem Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Kielcach.

Częściowa odpłatność uczestników zadania w wysokości 50zł/osoba.

Zapisy prowadzone będą u Koordynatora Zadania Pani Marzanny Wiśniewskiej pod numerem telefonu: 661-233-881 lub w siedzibie PSOUU Koło w Kielcach przy ul. Chęcińskiej 23. Zapisy będą przyjmowane do 10 czerwca bądź do wyczerpania wolnych miejsc.